www.domovkaplice.cz :: Poděkování dobrovolníkům (30.05.2020 - 19:13)

 
Úvodní stránka Ostatní informace Aktuality Poděkování dobrovolníkům

Poděkování dobrovolníkům


 

 

PODĚKOVÁNÍ DOBROVOLNÍKŮM

 

                                                   Již 9 let je dobrovolnictví součástí našeho domova.                                                             Jsme velmi vděční za aktivitu a čas, které dobrovolníci věnují našim klientům. 

            Rozsah dobrovolnické činnosti je velmi široký – ať je to tvořivá činnost, canisterapie, návštěvy s  dětmi                    či individuální návštěvy u klientů, procházka, popovídání či předčítání. 

           V  rámci Týdne sociálních služeb jsme se společně s našimi dobrovolníky dne 10. 10. 2019  sešli                                  a za jejich práci jim poděkovali. 

 

                   "Dobrovolníci nejsou placeni – ne proto, že jsou bezcenní, ale proto, že jsou k nezaplacení."                                Neznámý autor

 

Pokud i Vy uvažujete o dobrovolnické činnosti můžete se obrátit na koordinátorku dobrovolníků  v  našem domově, paní  Mgr. Danu Pokornou, tel. 734 579 436, pokorna@domovkaplice.cz. 


Domov pro seniory Kaplice je příspěvková organizace zřízena Jihočeským krajem. Najdete nás ve městě Kaplice, kde poskytujeme registrovanou službu pro 54 dospělých občanů se zdravotním postižením a seniorům s dolní věkovou hranicí 55 let.

  • popisek
  • popisek
  • popisek
  • popisek