www.domovkaplice.cz :: SENIOŘI NA SKYPE (08.04.2020 - 14:28)

 

SENIOŘI NA SKYPE


 

SENIOŘI NA SKYPE

 

Celou Českou republiku ochromila situace způsobená virovou nákazou Covid - 19. 

 

Pro naše klienty – seniory - je tato situace o to nepříjemnější, že je  v běžném životě nejvíce omezuje a předpokládáme, že omezovat nadále bude , včetně možnosti vidět se s rodinou vzhledem k trvajícímu zákazu návštěv domově.

 

Protože kontakt s rodinou a jeho blízkými je pro našeho klienta důležitý, prosíme Vás o to, abyste s  nimi byli v častém kontaktu – například pomocí mobilního telefonu.

 

Pokud Váš blízký telefon nemá nebo se nemůžete na jeho telefon dovolat– můžete zavolat na tel. 606  755  081 nebo 734  579  436 – sociální pracovnice Vám telefonický rozhovor s Vaším blízkým zprostředkují.

 

Abyste se mohli i vidět, můžete využít nově i služby Skype – pro domluvu nás kontaktujte na výše uvedených kontaktech. Název účtu  – Domov pro seniory Kaplice, možné využít v pracovních dnech od 7,00 – 15,30 hodin.

 

V domově je o Vašeho blízkého postaráno, klienti mají zajištěné vše, nemusíte se o ně z pohledu péče bát. Osobní nákupy klientům zajišťujeme.

 

Jsme velmi rádi, že v této nepříjemné situaci je k nám alespoň počasí příznivé a můžeme již ve velkém využít areál zahrady, který je dostatečně prostorný na pravidelné procházky a plný různých klidných zákoutí pro načerpání tak důležité pozitivní energie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domov pro seniory Kaplice je příspěvková organizace zřízena Jihočeským krajem. Najdete nás ve městě Kaplice, kde poskytujeme registrovanou službu pro 54 dospělých občanů se zdravotním postižením a seniorům s dolní věkovou hranicí 55 let.

  • popisek
  • popisek
  • popisek
  • popisek